Zależy Ci, by Twoja skóra zyskała ponownie na elastyczności? Wydaje Ci się, że z biegiem lat zaczynają być widoczne efekty grawitacji oraz zwiotczenia naskórka? Jesteś odpowiednią osobą w odpowiednim miejscu. Wybierz nowoczesny zabieg, dzięki któremu Twoje ciało stanie się ponownie jędrne, lśniące i piękne. O czym mowa?

Zabieg HIFU w pigułce

Zabieg HIFU to nowoczesna metoda, dzięki której wygładzisz skórę twarzy i szyi. Jak to działa? Jakie są rezultaty przeprowadzonych czynności. Jak długo utrzymują się efekty? Co jeszcze warto wiedzieć o tego rodzaju działaniach?

Popularność zabiegu HIFU rozpowszechniła się bardzo szybko. Jego główną zaletą jest bezinwazyjność. Dlatego też działania te wybierane są tak często. Jest to działanie zaliczane do grupy zabiegów na lifting twarzy. Wykonywany jest w gabinetach medycyny estetycznej.

HIFU wykorzystuje fale ultradźwiękowe, które wprowadzają skórę w drgania. Dzięki takiej reakcji dochodzi do przegrzania struktur, a w efekcie końcowym do ich stymulacji i na reszcie odnowy. Takie działania powodują wygładzenie naskórka, pozbycie się wszelkich niedoskonałości.

Jakie korzyści uzyskamy dzięki zabiegowi HIFU?

Dzięki temu zabiegowi możliwa jest redukcja zmarszczek zarówno na szyi, jak i wokół ust, oczu czy na czole. Ponadto ciało staje się bardziej elastyczne, odżywione i wygładzone. Efekty HIFU to również pozbycie się drugiego podbródka czy wygładzenie i wykonturowanie rysów twarzy.

Tego rodzaju zabiegi odmładzające nie są bolesne, a ich efekty widoczne są niemalże zaraz po wykonaniu odpowiednich czynności. Zabiegi na twarz jednak powinny być regularnie powtarzane, aby można było otrzymać stałe jego rezultaty.