Styliści oraz fachowcy od mody mają doskonałe rozeznanie w trendach modowych. Z tego względu to właśnie na podstawie ich wypowiedzi postanowiliśmy przygotować niniejszy artykuł. Zatem jakie rozwiązania stylistyczne będą na TOPie w 2022 roku?

Ogrodniczki wrócą na rynek stylistyczny

Już nie raz przekonaliśmy się, że ubiory i kreacje, które kiedyś były bardzo popularne, po latach wracają ze zdwojoną mocą. I podobnie na być w tym roku z ogrodniczkami. Ten nietypowy, lecz bardzo oryginalny styl po raz kolejny wróci na ulice. Już teraz widać po influencerkach i stylistkach, że ogrodniczki dla kobiet są coraz częściej wybierane jako kreacje na co dzień i specjalne okazje. Warto dodać, że do ogrodniczek należy dopasować także pozostałe elementy kreacji – tutaj podobno świetnie sprawdzą się conversy i T-shirty.

Nerka jako torebka

Z każdym kolejnym rokiem pojawiają się kolejne części garderoby, które są zarówno ładne pod kątem estetycznym, jak i praktyczne pod kątem korzystania z nich na co dzień. Jednym z takich akcesoriów do kreacji stylistycznej jest niewątpliwie nerka. W nadchodzącym okresie letnim nerki mają z powodzeniem zastąpić klasyczne torebki. Saszetki noszone na pasie sprawdzą się zarówno w sportowym, jak i eleganckim stylu.

Pióra w kolorowych barwach

Po raz kolejny na ulicach będzie można zobaczyć pióra! I mowa tutaj nie do końca o ptakach. Chodzi oczywiście o pióra, które będą zdobić damskie topy, mankiety spodni i marynarek, czy też buty, a nawet torebki. Najbardziej popularne będą pióra w bardzo odważnych, kolorowych barwach. Jeśli chcesz się wyróżnić wśród innych kobiet, a do tego wyglądać modnie i z klasą, to kolorowe pióra na pewno są pomysłem, który warto rozważyć.