W ostatnim czasie w sieci pojawiło się sporo plotek o znanym raperze Quebonafide. Quebo, a więc Kuba Grabowski podobno miał zakończyć karierę muzyczną. Wszyscy zastanawiali się czy jest to prawda. Na szczęście muzyk postanowił wydać oficjalny statement, który został opublikowany wraz z publikacją jednej z jego piosenek o nazwie „Refren trochę jak Lana Del Rey”. Czego mogliśmy dowiedzieć się ze statementu muzyka?

Quebonafide sprzedał część udziałów

Na wstępie swojego statementu opublikowanego wraz z piosenką „Refren trochę jak Lana Del Rey” muzyk zaznaczył, że sprzedał część swoich udziałów we własnej wytwórni na rzecz Dawida Szynola. Oczywiście Dawid Szynol to zaufany człowiek Quebo, jest to jego wieloletni menedżer, a także przyjaciel. Warto dodać, że wytwórnia muzyczna QueQuality już w 2014 roku została założona właśnie przez Kubę Grabowskiego. Na przestrzeni lat odniosła ona ogromny sukces.

Muzyka Kuby Grabowskiego

W treści opublikowanego statementu Quebonafide dodał, że w najbliższym czasie powinno ukazać się sporo kawałków muzycznych z jego udziałem. Wszystko z powodu tego, że muzyk brał udział w wielu kolaboracjach muzycznych, i to nie tylko z artystami z Polski, ale również i z zagranicy.

Plany Quebonafide na przyszłość

Jeśli chodzi o przyszłość Quebonafide, to zaznaczył on, że w najbliższym czasie planuje on zrobienie sobie przerwy od muzyki. Nie oznacza to jednak, że całkowicie się z niej usuwa. Co więcej, Kuba Grabowski planuje oddać się medycynie – z tego powodu już od września odda się on pracom naukowym i zacznie działać nad produkcją ekologicznej żywności. Raper ma także nadzieję, że będzie mógł w końcu poważniej przysiąść do gry na pianinie, a także, że znajdzie czas na inne aktywności, które go ciekawią. Na szczęście raper nie odchodzi ostatecznie ze świata muzycznego, przez co wszyscy fani mają nadzieję, że nowa muzyka artysty jeszcze nie raz ujrzy światło dzienne.