Bardzo często mężczyźni nie zdają sobie sprawy, ile dodają drobne dodatki, do tego, że wyglądamy jeszcze lepiej, bardzo często to właśnie te dodatki, sprawiają, że wielu ludzi zwraca na nas uwagę, jednak jakie to dodatki?

Łańcuszki

Modne dodatki dla mężczyzn, to przede wszystkim drobne ozdoby na przykład na ręce czy na szyi, jednak pamiętajmy, aby nie dawać ich zbyt dużo, ponieważ wtedy będzie to zepsuć cały efekt. Co może być takim świetnym dodatkiem?

Łańcuszki na szyję, to świetny dodatek dla absolutnie każdego mężczyzny, ponadto nadaje się do każdego stylu, więc każdemu będzie pasować. Jednak warto go nosić pod ubraniem, a nie na wierzchu – daje to lepszy efekt.

Zegarek

Jeśli mamy już łańcuszek, warto dodać jakiś zegarek, jednakże pamiętajmy, że jeśli łańcuszek wybieramy srebrny, zegarek również powinien być srebrny, jeśli łańcuszek złoty – zegarek złoty, mały szczegół jednak robi ogromną różnicę.
Kolejnym małym szczegółem jest fakt, że jeśli jesteśmy praworęczni, zegarek powinniśmy nosić na lewej ręce, jeśli jesteśmy leworęczni – zegarek na prawej ręce, jednak jaki zegarek do czego wybrać? Jeśli kompletnie nie znamy się na tematyce zegarków, warto odwiedzić profil Pawła na tik toku, tam znajdziemy dużo wartościowej wiedzy na temat zegarków co z czym i jak.

Pinroll

Zacznijmy od wyjaśnienia czym jest „pinroll” – pinroll to sposób podwijania nogawek – bardzo często takowe pinrolle możemy spotkać u streetwear owców lub innych ludzi zajmujących się modą. Bardzo często nasze nogawki w spodni są trochę za długie, dlatego warto je podwinąć i zrobić z nich właśnie pinrolle – dlaczego? Daje nam to ciekawy efekt, zwłaszcza w przypadku kiedy mamy niskie buty, na przykład nike air force 1 low. Jednak jak poprawnie wykonać takie pinrolle? Tutaj warto poczekać na nasz kolejny artykuł w tym temacie.